DUYURU
ADALET BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE
İCRA İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞININ 28/06/2019 tarihli ilanı gereğince
Erzurum Komisyon Başkanlığınca yapılacak Zabıt Katipliği ve İcra Katipliği Uygulama Sınavlarına Girmeye Hak Kazananlara İlişkin Duyuru

1-) Zabıt Katipliği ve İcra Katipliği Uygulama Sınavına girmeye hak kazanan adayların, ekli listelerde isimlerinin olmaması ya da klavye türlerinin yanlış olması halinde, en geç 05/08/2019 tarihi mesai bitimine kadar Komisyon Başkanlığımız aranarak bilgi verilmesi gerekmektedir.

2-) Zabıt Katipliği ve İcra Katipliği Uygulama sınavında kullanılacak olan klavye marka ve modeline ilişkin hiç bir adayın hak mahrumiyetine uğramaması adına bilgi verilmemektedir.

3-) Zabıt Katipliği ve İcra Katipliği Uygulama sınavlarının tarih ve saatleri ekli listelerde yer alan her adayın isminin karşında belirtilmiştir.

4-) Klavye Uygulama sınavı Hüseyin Turgut Eğitim Merkezi Müdürlüğünde yapılacaktır.
Adres: Kurtuluş Mahallesi, Tortum Yolu Üzeri , 25040 Yakutiye/Erzurum

5-) Klavye Uygulama sınavında çıkacak metinler Adalet Bakanlığı sitesinde yayınlanacaktır.

6-) Klavye Uygulama sınavına girecek adayların yanlarında Kimlik Kartı getirmeleri mecburidir.

7-) Klavye Uygulama sınavına girecek adaylar listelerde belirtilen aday numaralarını öğrenmeleri sınav işlemlerinin hızlı yürütülmesi açısından önem arz etmektedir.

8-) Klavye Uygulama sınavlarımız imlasız (İlk paragrafın ilk kelimesine başlarken büyük harfle başlanması ve paragraf başlarına dikkat edilmesi zorunlu olup, noktalama işaretleri ve büyük küçük harflare dikkat edilmeyecektir. ) olacaktır.

9-) Klavye Sınavı uygulamasının tamamlanmasına müteakiben Tüm Adliye ve Cezaevi Personel Alımları için (Zabıt Katipliği, İcra Katipliği, Mübaşir, Bilgisayar Teknisyenliği ve Gıda Teknisyenliği) Mülakata Girmeye Hak Kazananlara İlişkin Listeler ve Sınav Tarihleri en geç 02/09/2019 tarihinde Adliyemiz sitesinde ilan edilecektir.

 

Zabıt Katipliği ve İcra Katipliği Klavye Uygulama Sınavına Girmeye Hak Kazananlara İlişkin Listeler

 

 

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Erzurum Adalet Sarayı Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.